ZPS Prefix se stala novým členem skupiny PROMET!

Společnost ZPS Prefix se stala novým členem ostravské skupiny Promet Group a rozšířila tak její divizi metalurgie. Rozšíření výrobního zázemí skupiny o společnost ZPS Prefix bylo strategickým nákupem neboť strojní obrábění a povrchová úprava lakováním tak doplní služby potřebné u jiných dceřiných společností jako je například opracování odlitků slévárny Promet Foundry vzdálené 6 kilometrů.

Využití pro tuto společnost v rámci skupiny nabízí také kopřivnická společnost Tawesco. Zde jde hlavně o oblast strojního obrábění, které doplní již tak široké portfolio služeb nejen společnosti Tawesco, ale i celé skupiny Promet Group.

Nový majitel plánuje výrobu a zakázky navyšovat. A podle slov pana Ing. Michala Šroma ze společnosti ZPS Prefix společnost nenaplňuje svou výrobní kapacitu a to jak po stránce personální tak i technické. Změny ve formě propouštění tedy nebudou předmětem plánu, naopak je potřeba výrobu a počty zaměstnanců navyšovat.

Pro Promet Group jde již o druhou dceřinou společnost na území Vsetínska. ZPS Prefix navíc disponuje moderním strojovým parkem, který není plně využit. Budovy, které jsou rovněž ve vlastnictví společnosti, nabízejí rozsáhlou plochu pro další využití a rozvoj společnosti.